Dámská trika a topy


Dámská trika a topy představují dokonale univerzální součást každého dámského šatníku. Která trička by neměla chybět i v tom vašem a jakým způsobem je vlastně nosit a kombinovat?

  • univerzální bíle tričko
  • trička s potiskem
  • stylová značková trička
  • levná trička na běžné nošení
  • elegantní topy nejen na slavnostní události

Klasické bílé tričko

Klasické bílé tričko je stálicí dámských šatníků bez ohledu na to, jaký styl vyznáváte, kolik je vám let nebo jakou máte postavu. Sluší všem a je lichotivé i vůči postavě, která má dál k předpisovým modelkovským parametrům.

Takovéto tričko je i velmi univerzálně kombinovatelné. Vystačíte si s jednoduchými úzkými džínami v neutrální barvě, například v černé či modré. Chcete bílému tričku dodat větší švih? Obujte si ke klasické kombinaci džín a trička lodičky na vysokém podpatku. Pro ty, které dávají přednost pohodlí, se však hodí také tenisky.

Trička s potiskem

Trička s potiskem jsou moderní, mladistvá a šik. A to nejen na náctiletých slečnách. Vtipná trička se hodí i pro zralé ženy. Jak je nosit?

Vyberte si hlavně takové tričko, které souzní s vašim naturelem. Ať už máte ráda rebelský rockový styl nebo roztomilé motivy, potisk na tričku by měl ladit s vaším smýšlením podobně jako celkový styl oblékání.

Hitem jsou i trička s nejrůznějšími nápisy a slogany, která si mnohé nositelky možná stále ještě pamatují z 90. let. Trička s nápisy umí prokovat a nahlas říkat svůj názor. Ostatně vůbec poprvé se objevila v 70. let, když do nich „matka punku“ Vivienne Westwood oblékla kapelu Sex Pistols.

Značková trička

Značková trička jsou hlavně v dámském provedení velice rozmanitým segmentem. Najdeme v něm prakticky nepřeberné množství různých barev, stylů a vzorů.

I obyčejné tričko mohou ozvláštnit různé prvky. Filtry z vás udělají nepřehlédnutelnou královnu večírku, krajka nebo volány dodají něžnosti. Sportovní styl zase ukáže, že jste pravou ženou do nepohody.

Aby byl výsledný dojem z trička skutečně dokonalý, zaměřte se nejen na střih, ale i na použitý materiál. Jednotlivé druhy látek lze rozdělit na syntetické a přírodní. Každý má své specifické vlastnosti a nelze tak univerzálně říci, který je lepší. Například bavlna je velmi příjemná na dotek, zatímco elastan se používá jako příměs, neboť dokáže dodat výslednému materiálu dostatek pružnosti.

Levná trička

Baví vás v oblékání rozmanitost a tak váš šatník obsahuje hned několik triček pro různé příležitosti? Móda je zábavná a kreativní, zaslouží si proto dostatek prostoru. Tomu ovšem ne vždy odpovídá aktuální rozpočet na nejnovější módní kousky.

Jak na nákupech triček ušetřit a současně si udržet styl? Vybírejte mezi levnými tričky. Poznáte je jednoduše: Jsou označena slevovým logem. Pro oblečení je totiž charakteristická sezónnost: Kolekce se v pravidelných intervalech obměňují. V průběhu celého roku tak lze výhodně nakoupit právě ve slevách. Díky tomu můžete na novém módním oblečení i významně ušetřit.

Dámské topy

Libujete si v sofistikovaném ženském stylu? Krajky, zdobení nebo jemný průsvit a další rafinované prvky elegantně podtrhnou vaši krásu.

Není přitom pravda, že elegantně byste se musela oblékat jen na slavnostní události. Stylové dámské topy využijete také do práce, zejména tam, kde se vyžaduje dress code. Chcete okouzlit svého vysněného muže? Oblékněte si působivý top i na rande.

Dámské topy tak představují důležitou součást šatníku žen všeho věku. Hodí se pro mladé dívky i dospělé ženy. Díky svému střihu sluší každé postavě a dokáží jemně zdůraznit vaše přednosti. Alespoň jeden top například v nadčasové černé by tak ve vašem šatníku zaručeně neměl scházet. Vsaďte například na nesmrtelnou black&white kombinaci a oblékněte si k němu bílou sukni.

Filtrace

Cena

540,00 Kč - 900,00 Kč